zÁJEZDOVÁ AUTOBUSOVÁ DOPRAVA BRNO

Sample text. Click to select the text box. Click again or double click to start editing the text.

kVALITNĚ

Moderní spolehlivé autobusy s klimatizací a WI-FI zajistí pohodlné a spokojené cestování. V dálkových variantách je vůz vybaven kuchyňkou, kde Vám rádi připravíme kávu, nebo Vás občerstvíme chlazenými nápoji.

sPOLEHLIVĚ

Plně se při naší personální politice orientujeme na to, aby Vás u nás vždy spolehlivě a bezpečně vozili zkušení a proškolení řidiči. 
Slovo profesionál u nás není prázdný pojem. Řidiče si pečlivě vybíráme.

vÝHODNĚ

Vždy se pro Vás snažíme na základě Vašich požadavků vybrat nejvýhodnější cenovou variantu. 
Budete s námi spolupracovat častěji? 
Rádi to zohledníme již při první zakázce

iStock 1151279839

Autobusy-brno.cz

Jsme mladá dynamická firma orientovaná na zákazníka a jeho potřeby. Máme zkušenosti s dopravou po celé Evropě. Bezpečnost, komfort, pohodlí i profesionalita jsou všechno atributy, které pro nás nemají prázdný význam. Vaše spokojenost a spokojenost Vašich klientů je pro nás odměnou i hnacím motorem. 

Naše autobusy jsou pravidelně servisovány, velké množství náhradních dílů které podléhají opotřebení (alternátory, řemenice, klatky apod.), jsou měněny v pravidelných intervalech za nové již s preventivních důvodů. Tím minimalizujeme možnost poruchy na cestách a komplikacím při cestování. 

Všechny autobusy jsou vybaveny WI-FI a klimatizací. Zájezdové autobusy samozřejmě disponují veškerým dalším komfortem, které zpříjemňují cestování (lednicí, kuchyňkou, DVD apod.) 

Cestujte s námi na úrovni 21. století.